Pizza z dowozem na Ochotę

Pizza z dowozem na Ochotę

Nie da się ukryć, że zawsze, kiedy wracam z imprezy mam ochotę na jakiś fastfood. W sumie nie zależy mi specjalnie na tym, jaki rodzaj jedzenia zjem, ale liczy się dla mnie to, żeby posiłek dotarł do mnie szybko. Tak się składa, że ostatnio postanowiłam przestać jeść mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego.

Jednym słowem, zostałam weganką. Niestety jest to problem, kiedy chce się zjeść coś niezdrowego. Wtedy zaczęły się moje poszukiwania. Pizza wegańska w Warszawie była moim priorytetem, bo to na nią zazwyczaj mam ochotę. Z tym, że zawsze jadłam pizzę na telefon na Ochotę, a tam nie ma wersji bez mięsa i z wegańskim serem. Wiedziałam, że mimo tego, że bardzo smakuje mi ich jedzenie, to nie będę mogła już od nich zamawiać. Chciałam być wierna moim ideałom i żyć zgodnie z zasadami, które sobie narzuciłam nawet wtedy, kiedy wracałam do domu zmęczona po imprezie. Kolejnym problemem było to, że nie mieszkałam już na Ochocie, więc interesowała mnie pizza z dowozem na Mokotów. Szukałam czegoś takiego dłuższy czas i nawet zaczęłam wypytywać o to znajomych i pisać posty na forum dla niejedzących mięsa. Na szczęście ostatnio koleżanka powiedziała mi, że jest jedna dobra pizza wegańska w Warszawie i to w dodatku bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Nie mam pojęcia jak mogłam tego wcześniej nie widzieć! Mijałam to miejsce niemal codziennie!

Pewnego dnia postanowiłam, że do nich zadzwonię i zamówię jedzenie. Nie miałam wielkich oczekiwań, więc kiedy pizza przyjechała i kurier zapukał do moich drzwi, byłam bardzo zaskoczona. Jedzenie wyglądało bardzo dobrze i mimo tego, że przez całe życie zamawiałam pizzę na telefon na Ochotę, to ta smakowała mi dużo bardziej! Nie wiedziałam, że wegański ser może smakować tak niesamowicie i tak podobnie do normalnego sera. To było chyba największe zaskoczenie, bo najzwyczajniej spodziewałam się, że to będzie niedobre. Na pewno zamówię tam jeszcze nie jeden raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *